facebook

Ceny już od 35 złotych

 

Nail Tek to kompleksowy program pielęgnacyjny, skierowany indywidualnie do różnych typów paznokci. Umożliwia wspomaganie i przyśpiesza zdrowy wzrost paznokci. Szybko odbudowuje strukturę zniszczonych paznokci. Przywraca i utrzymuje biologiczną równowagę płytki paznokciowej.
Manicure terapeutyczny - obejmuje manicure biologiczny wraz ze specjalistycznymi substancjami i preparatami silnie odżywiającymi płytkę paznokcia. Podczas manicure stylistka dobierze odpowiedni Program Naturalnej Pielęgnacji Paznokci oraz oceni stan i rodzaj płytki aby zastosować właściwą terapię.

Nail Tek to seria odżywek do paznokci w formie bezbarwnego lakieru, którą dzielimy na IV formuły:

Maintenance plus (przeznaczona do długotrwałej pielęgnacji - zapewnia równowagę biologiczną, umożliwia osiągnięcie maksymalnej długości i grubości płytki paznokcia)
Intensive therapy (do cienkich, miękkich lub rozdwajających się paznokci. Wzmacnia, pogrubia i uelastycznia. Już po około sześciu tygodniach płytka wygląda na uzdrowioną)
Protection Plus (do twardych, ale suchych i kruchych paznokci. Uzupełnia niezbędną wilgoć odżywia i przywraca sprężystość oraz giętkość)
Formuła Extra (zintensyfikowana, bardzo szybko działająca formuła przeznaczona do bardzo słabych i miękkich paznokci. Nie należy stosować do zniszczonych paznokci np. po tipsach - jest zbyt aktywna Efekty widoczne już po 5 manicure i 4 tygodniach codziennego stosowania odzywek.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...