facebook

Unitone Txa + Vit C Therapy

 

Arkana Unitone TXA + Vit C Therapy, to innowacyjna terapia derkosmetyczna przeznaczona do wyrównywania kolorytu oraz niwelowania zaburzeń pigmentacyjnych różnego rodzaju. Głównym składnikiem terapii jest kwas traneksamowy – najnowsze odkrycie kosmetologii w walce z przebarwieniami wynikającymi z problemów hormonalnych, pozapalnych, polekowych, posłonecznych.

 

Terapia z kwasem laktobionowym

 

Terapia kwasem laktobionowym ARKANA oparta jest o wyjątkową linę kosmetyków zawierającą 10% i 15% koncentrację substancji czynnej oraz niepowtarzalne właściwości.

Atutem terapii jest działanie bez efektu drażniącego, czego nie możemy powiedzieć o innych zabiegach kwasami. Działa regenerująco, przyspiesza gojenie, łagodzi stany zapalne.

 

Transform HA Therapy

 

Zabieg Transform HA Therapy (Arkana MD), to zabieg dla cery dojrzałej, która charakteryzuje się utratą gęstości, suchością, szorstkością oraz niedoborem wilgoci. Dedykowana jest jako terapia podtrzymująca po zabiegach dermoestetycznych takich jak – mezoterapia, wypełnianie zmarszczek, modelowania twarzy usieciowanym kwasem hialuronowym. Wyjątkowe efekty kosmetyczne osiągane są dzięki wykorzystaniu transformowalnego kwasu hialuronowego, które zamknięte są w elastycznych, odkształcających się nośnikach o wysokiej penetracji i biodostępności.
Zabieg daje długotrwałe i głębokie nawilżenie, niweluje utratę wody, ujędrnia skórę, wypełnia zmarszczki i pobudza do regeneracji.

 

 

NOWOŚCI

 

  • OXYBRAZJA / PILING WODNO -TLENOWY/
  • INFUZJA TLENOWA
  • MEZOTERAPIA TLENOWA
  • TLENOTERAPIA -BAR TLENOWY
  • BIO - LIFTING TWARZY
  • BADANIE KOMPUTEROWE - ANALIZA SKÓRY

 

Oxybrazja

 

OXYBRAZJA – MIKRODERMABRAZJA WODNO-TLENOWA

Oxybrazja określana też mikrodermabrazją wodno-tlenową, to rekomendowany przez specjalistów zabieg złuszczający, polegający na bezdotykowej metodzie oczyszczenia, dotlenienia, a także regeneracji oraz rewitalizacji skóry. Zabieg oxybrazji polega na intensywnym złuszczaniu martwego naskórka przy użyciu tlenu i aplikowanego pod ciśnieniem strumienia soli fizjologicznej.

Oxybrazja bardzo skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia, zaskórniki oraz zwęża pory. Leczy trądzik, gdyż jak wiadomo wywołują go bakterie beztlenowe, a pod wpływem wprowadzanego pod ciśnieniem tlenu z oxybrazji szybko ulegają zniszczeniu a stan skóry trądzikowej poprawia się błyskawicznie. Oxybrazja upora się również z bliznami potrądzikowymi, a także tymi po zabiegach chirurgicznych, czy oparzeniach. Dzięki temu nasza skóra stanie się wygładzona, odświeżona, rozjaśniona.

 

Więcej informacji o zabiegu oxybrazji można znaleźć tutaj.

 

 

Sculptor II Focus RF

SCULPTOR II Rocus 3D  to urządzenie z  oryginalną, opatentowaną technologią Fal Radiowych Focus RF  wzbogacony o głowicę do tzw. "liposukcji ultradźwiękowej".

Liposukcja ultradźwiękowa - alternatywa dla liposukcji chirurgicznejXylogic różne problemy jedna odpowiedź! Rewelacyjna metoda na pozbycie się przebarwień, naczynek otraz redukcję widocznych zmarszczek

IPL Fotoodmładzanie - fotoodmładzanie Terapia pozwalająca pozbyć się np. tzw plam starczych - przebarwień. Niesamowicie bezpieczna, bezbolesna oraz skuteczna!

Bott elektrostymulacja + Pasy termo


Mezoterapia mikroigłowa zbieg będący na pograniczu kosmetologi i medycyny estetycznej Już dostępny w Strefie Urody Róża. Przyjdź wypróbuj już dziś!!

Depilacja laserowa LightSheer™ Pozbądź się już dziś zbędnego owłosienia raz na zawsze!!


Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Więcej...